Hoekwoning Paaldijk 126 Zwaag
Specificaties
Vraagprijs: € 500.000 k.k.
- Woonoppervlakte: 128 m2
- Perceeloppervlakte: 176 m2
- Inhoud: 470 m3
- Bouwjaar: 2008
- Kamers: 6
Omschrijving
Uitgebouwde hoekwoning met 5 slaapkamers, energielabel A+, 9 zonnepanelen, cv-ketel 2025 en tuin op het zuidwesten!
Bent u op zoek naar een modern afgewerkte hoekwoning met vijf slaapkamers, een zonnige tuin én gelegen in het geliefde Bangert en Oosterpolder? Kom dan eens binnenkijken aan de Paaldijk 126 in Zwaag! Met royale vertrekken, energiezuinigheid en een prachtige tuin, is dit de ideale plek om thuis te komen. Dankzij de erker en de uitbouw aan de achterzijde, beschikt u over een royale woonkamer met aan de voorzijde een luxe keuken met kookeiland. Boven zijn er 5 slaapkamers en een moderne badkamer aanwezig. Met een energielabel A+ en 9 zonnepanelen is dit huis ook nog eens helemaal klaar voor de toekomst!
De woning is gelegen in de jonge en populaire woonwijk Bangert en Oosterpolder. Deze wijk staat bekend om zijn kindvriendelijke karakter en gunstige ligging ten opzichte van de N307 richting Enkhuizen en de A7 richting Amsterdam. Op korte afstand vindt u winkelcentrum Hollandse Cirkel, speeltuintjes, scholen, kinderopvang en openbaar vervoer. Het centrum van Hoorn ligt op 15 minuten fietsen van de woning af. Hoorn biedt alle gewenste stadsvoorzieningen, zoals het NS-station, diverse winkels, horecagelegenheden, de historische haven en ook het recent aangelegde stadsstrand van Hoorn!
Aanvaarding: 04-02-2026.
Begane grond
Via de entree komt u binnen in de hal. Hier bevindt zich de toiletruimte en de meterkast. De toiletruimte is voorzien van een wandcloset en een fonteintje.
Woonkamer
De royale woonkamer is gelegen aan de tuinzijde van de woning. De grote raampartijen en openslaande deuren zorgen voor veel natuurlijke lichtinval en dragen bij aan een prettige sfeer. Doordat deze is uitgebouwd aan de achterzijde en voorzien van een erker aan de zijde, is hier plaats voor een grote eethoek en een gezellig loungegedeelte. Er is een handige trapkast aanwezig en de vloerverwarming zorgt voor een comfortabel klimaat. Over de volle breedte van de woning is een elektrisch zonnescherm aangebracht.
Keuken
Aan de voorzijde vinden wij de keuken, en wat voor een! Luxe keuken met kookeiland en vaste kastenwand. Afgewerkt met sfeervolle raambekleding en een verlaagd plafond met inbouwspots. Deze keuken is voorzien van diverse apparatuur, zoals een 5 pits gasfornuis, 2 koelkasten, 2 vriezers, 2 maal een combimagnetron-oven, vaatwasmachine en een afzuiger met RVS-schouw. Aan het eiland is een bar gecreëerd, waardoor familie of gasten tijdens het kokkerellen gezellig plaats kunnen nemen. Dit is de ideale keuken voor wie houdt van koken en gezelligheid!
1e verdieping
Via een vaste trap komt u uit op de overloop. De eerste verdieping telt drie ruime slaapkamers en een moderne badkamer.
Slaapkamers
De drie slaapkamers hebben verschillende afmetingen en recht opgetrokken wanden. De master-bedroom is gelegen aan de voorzijde en biedt plaats voor een tweepersoonsbed en een grote kastenwand. Deze verdieping is voorzien van een moderne laminaatvloer, welke zorgt voor een mooi geheel.
Badkamer
De badkamer is afgewerkt met moderne tegels en uitgerust met een ligbad, separate douche, wandcloset en een wastafel in meubel. De ideale ruimte om in te ontspannen na een drukke werkdag!
2e verdieping
Via een vaste trap bereikt u de zolderverdieping. Hier bevinden zich nog twee volwaardige slaapkamers, beide voorzien van een groot dakkapel. De slaapkamer aan de voorzijde beschikt over een extra zijraam en knieschotten. Aan de achterzijde ligt de 5e slaapkamer. Gesitueerd over de volledige breedte van de woning en voorzien van knieschotten. De dakkapellen zorgen voor voldoende licht en ruimte. Daarnaast vindt u op deze verdieping een afgesloten berging met plaats voor de wasmachine, droger, cv-ketel en de warmteterugwinunit.
Tuin
Zowel de voor- als achtertuin zijn met zorg aangelegd. Via de openslaande tuindeuren in de woonkamer bereikt u de achtertuin. Wat een plaatje! Deze zonnige tuin ligt op het zuidwesten en beschikt over een groot terras, vlonder, gazon en een overkapping. Na een drukke werkdag is het hier dan ook heerlijk vertoeven in de middag/avondzon. Prachtig aangekleed met diverse plantensoorten en blauwe regen. Hier is het echt genieten! In de houten berging is voldoende ruimte voor het stallen van de fietsen en tuinbenodigdheden.
Elektrische installatie
Meterkast met 7 groepen, zonnepanelengroep en 2 aardlekschakelaars.
Verwarmingsinstallatie en warmwatervoorziening
Cv-combiketel HRE 36/30 CW5 eigendom 2025.
Isolatie
De woning is geïsoleerd door middel van dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en HR++ beglazing.
Bijzonderheden
– Uitgebouwde hoekwoning met erker
– Energielabel A+
– 9 zonnepanelen
– Cv-ketel 2025
– Parkeren op eigen terrein
– 5 slaapkamers
– Moderne keuken met kookeiland
– Royale woonkamer met vloerverwarming
– Openslaande tuindeuren naar het terras
– Dakkapel aan de voorzijde en achterzijde
– Zonnige tuin op het zuidwesten
– Elektrisch zonnescherm over de volle breedte
– Op korte afstand van het winkelcentrum
– Nabij de uitvalswegen A7 en N307
– Centrum Hoorn op 15 minuten fietsen bereikbaar
– Fijn wonen in de Bangert en Oosterpolder!
Heeft u verdere interesse? Plan dan een bezichtiging of vul het contactformulier van Funda in. Wilt u meer informatie over onze aankoopbegeleiding? Corné van Dis, makelaar bij 4×1 Makelaardij, vertelt u graag meer! U kunt hem bereiken op 06-52048865!