Geschakelde-woning Mercuriusstraat 9Opmeer

Specificaties

Vraagprijs: € 550.000 k.k.

  • Woonoppervlakte: 128 m2
  • Perceeloppervlakte: 230 m2
  • Inhoud: 553 m3
  • Bouwjaar: 1975
  • Kamers: 5

Terug naar volledige overzicht

Omschrijving

Ruime geschakelde semi-bungalow met slaapkamer op de begane grond, inpandige garage, luxe keuken en complete badkamer, vernieuwde achtertuin en veel woonruimte!

Biedingen vanaf € 550.000,- k.k.

Wat een plaatje! Deze instapklare woning biedt een perfecte combinatie van comfort, ruimte en de mogelijkheid tot volledig gelijkvloers wonen. In 2021 is de woning verbouwd, waarbij onder andere de toiletruimte, keuken en de badkamer zijn vernieuwd. Met een woonoppervlakte van 128 m², vier slaapkamers, waarvan een slaapkamer op de begane grond, is dit een woning die zich uitstekend leent voor gezinnen of voor wie gelijkvloers wil wonen met extra ruimte. De slaapkamer op de begane grond is daarnaast te gebruiken als werkkamer of hobbyruimte. Ook aan praktisch gemak ontbreekt het hier niet: via de oprit is er parkeergelegenheid op eigen terrein en er is ook nog ruimte om een auto in de garage te plaatsen.

De woning is gelegen op een rustige locatie en op loopafstand van het centrum. Opmeer biedt alles wat u nodig heeft; van supermarkt en drogisterij tot sportclubs, huisartsenpraktijk, apotheek en bibliotheek. Een fijn dorp met alle voorzieningen binnen handbereik. Ook het openbaar vervoer is hier goed geregeld en er is een snelle autoverbinding naar de A7 richting Amsterdam.

Begane grond
Bij aankomst parkeert u de auto op uw eigen oprit of in de garage. Via de entree komt u binnen in de hal. Hier zorgt de vide voor een open en ruimtelijk effect. De hal biedt toegang tot een moderne toiletruimte, meterkast, de trapopgang naar de 1e verdieping en de woonkamer.

Woonkamer
De woonkamer is royaal opgezet en valt direct op door de grote raampartijen aan de voorzijde, die zorgen voor een aangename lichtinval. De ruimte is aangepakt in 2021 en dat is te zien! De wanden zijn strak gestuukt en de moderne vloer zorgt voor een mooi geheel. Ook aan comfort ontbreekt het niet. Er is vloerverwarming aanwezig en de houtkachel vormt een sfeervol middelpunt, wat vooral in de wintermaanden voor extra warmte en gezelligheid zorgt. Er is voldoende plaats voor een grote eettafel, waardoor koken en tafelen hier moeiteloos samenkomen. Dankzij de schuifpui staat de ruimte direct in contact met de fraai aangelegde tuin. De lichtinval en de verbinding met buiten maken dit een prettige leefruimte. Aansluitend bevindt zich de luxe keuken.

Keuken
Wie van koken houdt, voelt zich helemaal thuis in de luxe droomkeuken met een keur aan inbouwapparatuur conform de laatste wensen. Uitgevoerd met een granieten werkblad en voorzien van een Quooker, kookplaat met Bora-indirect afzuigsysteem, oven met stoom-/grill-/magnetronfunctie, inbouwkoffiezetapparaat, vaatwasmachine, koelkast en een vriezer. Genieten staat centraal in dit mooie huis, dat is een feit.

Slaapkamer
De kamer op de begane grond kan eenvoudig worden ingericht als slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte. De bijkeuken kan worden omgebouwd tot een badkamer, wat gelijkvloers wonen hier mogelijk maakt.

Bijkeuken
De bijkeuken is voorzien van een vaste kastenwand, wasmachineaansluiting en er is plaats voor de droger.

Garage
De garage is te bereiken vanuit de woning en via de dubbele openslaande deuren aan de voorzijde. De ruimte is voorzien van een wasbak en verwarming.

1e verdieping
Via de vaste trap komt u uit op de 1e verdieping. De overloop biedt toegang tot 3 slaapkamers en de badkamer.

Slaapkamers
Deze verdieping beschikt over 3 slaapkamers. De 2 slaapkamers aan de achterzijde beschikken over een dakkapel, wat zorgt voor extra ruimte en veel lichtinval. De slaapkamer aan de voorzijde heeft een zijraam en is geschikt als master bedroom.

Badkamer
De badkamer is luxe uitgevoerd met moderne tegels, een ligbad, inloopdouche, wastafel in meubel en een designradiator. Vloerverwarming zorgt hier voor een comfortabel klimaat.

2e verdieping
Een vlizotrap brengt u naar de 2e verdieping, die nu in gebruik is als bergzolder. Hier bevinden zich tevens de technische installaties.

Tuin
De tuin is net zoals het huis tot in de puntjes verzorgd. Aangelegd met strakke bestrating en een heerlijk terras. Ondanks het onderhoudsvriendelijke ontwerp biedt de tuin voldoende bloemen en planten om een levendige sfeer te creëren.

Elektrische installatie
Meterkast met 10 groepen en 2 aardlekschakelaars.

Verwarmingsinstallatie en warmwatervoorziening
Cv-combiketel Intergas HR 3630 in eigendom 2017.

Isolatie
De woning is geïsoleerd door middel van dakisolatie, vloerisolatie en HR+ beglazing.

Bijzonderheden
– Geschakelde semi-bungalow
– Aangebouwde garage
– Verbouwd in 2021, wat een plaatje
– Luxe keuken en luxe badkamer
– Slaapkamer op de begane grond
– Mogelijkheid kantoor of praktijkruimte aan huis
– Drie slaapkamers en badkamer op de 1e verdieping
– Grote bergzolder
– Parkeren op eigen terrein
– Vernieuwde, moderne achtertuin
– Geschikt voor wonen en werken aan huis
– Op loopafstand van het centrum
– Met 5 minuten op de A7
– Rustig en levensloopbestendig wonen

Heeft u verdere interesse? Plan dan een bezichtiging of vul het contactformulier van Funda in. Wilt u meer informatie over onze aankoopbegeleiding? Corné van Dis, makelaar bij 4×1 Makelaardij, vertelt u graag meer! Neem contact met ons op via info@4×1.nl of 0229 285 170.

Locatie

Neem contact op

Wij staan je graag te woord.

Heb je vragen of wil je een afspraak maken? Neem dan telefonisch contact op of stuur ons een bericht.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Sluiten
Je gebruikt een verouderde webbrowser

Deze website maakt gebruik van moderne technieken die niet worden ondersteund door jouw webbrowser. Update mijn webbrowser

×