Florastraat 28 Blokker
Specificaties
Vraagprijs: € 275.000 k.k.
- Woonoppervlakte: 86 m2
- Inhoud: 321 m3
- Bouwjaar: 2007
- Kamers: 3
Omschrijving
Biedingen vanaf € 275.000,- k.k.
Belegging, te koop in verhuurde staat, om deze reden zeer vriendelijk geprijsd.
Op een fantastische hoeklocatie is dit gelijkvloerse appartement uit 2007 op de begane grond gelegen met moderne keuken in lichte kleurstelling, 2 slaapkamers, separate berging en een zonnige tuin op het zuiden.
Het appartement is voorzien van een zeer lichte woonkamer met openslaande tuindeuren met toegang tot het terras. Aan de voorzijde bevindt zich de luxe keuken met diverse inbouwapparatuur. Via de harmonicapui in de keuken bereikt u de zonnige achtertuin. Het appartement beschikt over 2 slaapkamers, een nette badkamer met raam en een separate toiletruimte. Het appartement is nabij de supermarkt en openbaar vervoer. De binnenstad van Hoorn is op fietsafstand gelegen.
Dit keurig afgewerkte appartement op de begane grond is een interessante belegging, u heeft directe inkomsten, want de huurders wonen al in het appartement.
Begane grond
Zowel via de voor- en achterdeur heeft u toegang tot het appartement op de begane grond. Vanuit de hal heeft u toegang tot de woonkamer, 2 slaapkamers, de badkamer, de separate toiletruimte en een bergruimte.
In de hal treft u ook de meterkast aan. De toiletruimte is geheel in lichte kleurstelling betegeld en voorzien van een wandcloset en een fonteintje.
Woonkamer
De zeer lichte woonkamer is voorzien van openslaande tuindeuren en twee ramen tot aan de grond. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het terras. Het gehele appartement is voorzien van gespoten wanden.
Keuken
De luxe keuken is aan beide zijden gelegen en voorzien van een vaatwasmachine, een inductiekookplaat, een RVS combimagnetron-/oven, een koelkast, een 3 laden vriezer, een dubbele besteklade en een RVS afzuiger. De keuken is netjes afgewerkt en voorzien van een houtkleurig werkblad. Via de harmonica pui heeft u toegang tot de zonnige tuin op het zuiden.
Slaapkamers
Slaapkamer 1: deze ruime slaapkamer is aan de achterzijde van het appartement gelegen. De slaapkamers beschikt over een draai-kiepraam en een extra zijraam. Hierdoor is er veel daglicht toetreding aanwezig en heeft u de mogelijkheid om de ruimte op een natuurlijke wijze te ventileren.
Slaapkamer 2: deze slaapkamer is aan de voorzijde van het appartement gelegen en voorzien van een draai-kiepraam.
Badkamer
De badkamer is geheel betegeld in een lichte kleurstelling en voorzien van een 2e wandcloset, een douche met thermostaatkraan, een wastafel en verwarming. U kunt de ruimte door middel van de mechanische ventilatie of het raam ventileren.
Bergruimte
De bergruimte is voorzien van een raam, een wasmachine- en drogeraansluiting, de cv-opstelling en het centraal afzuigsysteem. Tevens is er in deze ruimte voldoende plaats om een extra koelkast of vriezer de plaatsen.
Tuin
Aan de voorzijde van het appartement is een terras aanwezig. Tevens is er aan de achterzijde van het appartement een zonnige tuin op het zuiden waar het de gehele dag heerlijk toeven is. Tuin is keurig aangelegd en zowel voorzien van bestrating als beplanting.
Berging
In het complex is er ook een eigen extra berging aanwezig, ideaal om uw fietsen neer te zetten, deze ruimte van ruim 5 m2 kunt u ook benutten als extra opslag- of voorraadruimte.
Elektrische installatie
Meterkast met 7 groepen en een dubbele aardlekschakelaar
Verwarmingsinstallatie en warmwatervoorziening
CV-ketel Benraad 2007
Isolatie
Het gehele appartement is voorzien van vloerisolatie, isolatieglas, muurisolatie en vloerisolatie
Bijzonderheden
– Het gehele appartement is voorzien van kunststof ramen en deuren
– Keurig afgewerkt appartement (2007)
– Op de begane grond gelegen
– Zonnige tuin op het zuiden
– Ruim appartement van 86 m2 wonen
– Luxe keuken met inbouwapparatuur
– Servicekosten zijn € 110,- per maand
– Overdrachtsbelasting van 10,4% is van toepassing
– Gezonde vereniging van eigenaren
– Voldoende parkeergelegenheid
– Nabij de winkels en openbaar vervoer
– De binnenstad van Hoorn is op fietsafstand gelegen
– Momenteel wordt het appartement verhuurd voor € 900,- per maand
– Thans voor belegging en/of in de toekomst voor eigen gebruik als de huidige huurders de huur opzeggen.