4×1 Makelaardij als aankoopmakelaar!

04 september 2025

In een woningmarkt die continu in beweging is, is het fijn om te kunnen bouwen op ervaring, betrouwbaarheid en lokale kennis. Corné van Dis van 4×1 Makelaardij is al meer dan 20 jaar actief als makelaar en kent de regio als geen ander. De afgelopen periode heeft hij weer succesvol woningen aangekocht voor onze aankoopklanten. Een teken dat persoonlijke aandacht, marktkennis en doortastendheid nog altijd het verschil maken. Van De Goorn tot Enkhuizen, wij zijn bekend in heel West-Friesland.

 

Corné staat bekend om zijn nuchtere aanpak, duidelijke communicatie en scherpe onderhandelingen. Hij begeleidt zijn klanten stap voor stap bij de aankoop van een woning, of het nu om starters of doorstromers gaat. Dankzij zijn uitgebreide netwerk en jarenlange ervaring weet hij kansen te herkennen, ook in een krappe markt.

 

Heeft u besloten om een huis aan te kopen in de omgeving van West-Friesland? Met onze jarenlange ervaring en onze uitgebreide kennis van de regio haalt u de juiste expertise in huis om een woning te kopen! 4×1 Makelaardij is een persoonlijk kantoor en wij zijn gevestigd in de binnenstad van Hoorn. U kunt contact met ons opnemen via info@4×1.nl of 0229-285170. Bekijk ook gerust onze beoordelingen op Funda!

Meer nieuwsitems?

Dhr. Smits

Hoorn

"De verkoop verliep vlot, geen overbodige info maar korte en duidelijk ook over het verloop, correct en zakelijk."

5/5

Neem contact op

Wij staan je graag te woord.

Heb je vragen of wil je een afspraak maken? Neem dan telefonisch contact op of stuur ons een bericht.

Sluiten
Je gebruikt een verouderde webbrowser

Deze website maakt gebruik van moderne technieken die niet worden ondersteund door jouw webbrowser. Update mijn webbrowser

×