Tussenwoning Lindenstraat 9 Abbekerk

Specificaties

Vraagprijs: € 298.000 k.k.

  • Woonoppervlakte: 115 m2
  • Perceeloppervlakte: 132 m2
  • Inhoud: 405 m3
  • Bouwjaar: 1970
  • Kamers: 5

Terug naar volledige overzicht

Omschrijving

Biedingen vanaf € 298.000,- k.k.
Optioneel bij te kopen garage biedingen vanaf € 25.000,- k.k.

Wauw! Wat een leuke woning! In het geliefde dorp Abbekerk bieden wij hierbij graag deze fraai afgewerkte en complete eengezinswoning aan. Aan alles is gedacht: strakke afwerking in moderne kleurstelling, moderne keuken en een luxe badkamer etc. Dus bent u op zoek naar een woning waar u direct kunt intrekken? Dan is deze woning wellicht iets voor u. Daarnaast is het ook mogelijk om een separate stenen garage (gelegen aan de achterzijde van de woning) bij te kopen.

Vanaf de woning zijn op loop- en fietsafstand diverse voorzieningen bereikbaar zoals o.a. de plaatselijke supermarkt, restaurant, kinderopvang, basisschool en natuurlijk niet te vergeten het buitenzwembad De Spetter. Daarnaast staat Abbekerk bekend om de vele prachtige en statige stolpboerderijen, dus een prachtige wandeling in de omgeving is dan ook zeker de moeite waard. Uitvalswegen richting Amsterdam of Leeuwarden zijn goed bereikbaar en het busstation zit om de hoek.

Voorkeur oplevering verkopers: 29 oktober 2022

Begane grond
Via de entree aan de voorkant komt u binnen in de hal. Hier bevinden zich de meterkast en luxe toiletruimte met wandcloset en fonteintje.

Woonkamer
Deze doorzonwoning is voorzien van een moderne woonkamer met een PVC vloer met vloerverwarming. De wanden en plafond zijn modern afgewerkt. Door de grote ramen aan beide kanten van de woonkamer is er veel lichtinval en heeft het een open karakter.

Keuken
De in een hoek opgestelde keuken is van alle gemakken voorzien en heeft een moderne en strakke uitstraling. Deze zeer nette keuken beschikt over een inductiekookplaat, afzuiger, vaatwasmachine, dubbele treklades, oven, magnetron, losse Amerikaanse koelkast en heeft veel kastruimte. Vanuit de keuken kunt u via de tuindeur de achtertuin bereiken. Tevens kunt u vanuit de keuken de inpandige berging/bijkeuken met uitstortgootsteen bereiken. Naast de bijkeuken is er een berging waarin u uw fietsen neer kunt zetten. De berging is buitenom te bereiken.

Garage
De separate stenen garage met kanteldeur en plat dak – welke aan de achterzijde van de woning is gelegen – is optioneel bij te kopen. De garage is ideaal om uw auto, motor, fietsen te stallen.

1e verdieping
Middels de vaste trap betreedt u de 1e verdieping. Deze verdieping heeft een houten verdiepingsvloer. De overloop beschikt over een separaat modern toilet met wandcloset en vloerverwarming.

Slaapkamers
De 1e slaapkamer is aan de voorzijde gesitueerd en is een mooie ruime kamer en is voorzien van een laminaatvloer. De 2e royale slaapkamer is aan de achterzijde van de woning gelegen en is tevens voorzien van een laminaatvloer.

Badkamer
De luxe badkamer is voorzien van een regendouche, dubbele wastafel in 1 en vloerverwarming en heeft een raam dat open kan voor natuurlijke ventilatie. In deze fraaie badkamer heeft u de mogelijkheid om te genieten van uw eigen wellness.

Voormalig badkamer/wasruimte
Aan de voorzijde van de woning treft u nog de voormalige badkamer aan. Deze doet nu dienst als wasruimte. Hier zit de wasmachine aansluiting en plaats voor de droger. Tevens is de ruimte voorzien van een design radiator en een raam.

2e verdieping
Via de vaste trap betreedt u de 2e verdieping en komt u op de overloop. Hier heeft u toegang tot de 3e slaapkamer.

Slaapkamer
De 3e slaapkamer heeft een royale afmeting en heeft een dakkapel aan de achterzijde en is voorzien van een laminaatvloer in lichte kleurstelling.

Tuin
De volledig betegelde achtertuin is onderhoudsvriendelijk en is voorzien van een paar plantenbordes. Achter de woning treft u een gezellig terras waar u heerlijk kunt vertoeven.

Elektrische installatie
7 groepen en een aardlekschakelaar

Verwarmingsinstallatie en warmwatervoorziening
CV-ketel combiketel Remeha Avanta 2011 en gedeeltelijk vloerverwarming.

Isolatie
Dakisolatie, dubbel, enkel en HR++ beglazing

Bijzonderheden
– Keurig nette eengezinswoning
– 3 slaapkamers
– Luxe en complete keuken
– Moderne badkamer
– Separaat bij te kopen stenen garage
– Een woning waar u direct in kunt wonen
– Echt een bezichtiging waard!

Locatie

Neem contact op

Wij staan je graag te woord.

Heb je vragen of wil je een afspraak maken? Neem dan telefonisch contact op of stuur ons een bericht.

Sluiten
Je gebruikt een verouderde webbrowser

Deze website maakt gebruik van moderne technieken die niet worden ondersteund door jouw webbrowser. Update mijn webbrowser

×